Kosmetyki, których chcesz skosztować!

Znasz to uczucie, gdy kosmetyk pachnie tak cudownie i słodko, że masz ochotę go spróbować? No właśnie! Marka Nacomi stworzyła nową serię z przepięknie pachnącymi kosmetykami. Między innymi znajdują się tam: galaretki do mycia ciała, lekkie masła, pudry do kąpieli, peelingi, musy do ciała. A w nich takie cudowne aromaty jak: miodowe gofry, ciasto z papają, banan z kokosem, malinowe babeczki- czyli wszystkie najpyszniejsze zapachy!

Rewelacyjne składy
Nowości od Nacomi to nie tylko słodkie zapachy, ale przede wszystkim świetne działanie i skuteczność! Składy są bardzo naturalne, co Wam zaraz pokażę na przykładzie peelingu. Do prezentacji wybrałam peeling cukrowy o zapachu miodowych gofrów. Na pierwszym miejscu w składzie znajduje się cukier, zaraz po nim masło shea, olej ze słodkich migdałów, olej kokosowy, miód, olej makadamia, masło kakaowe, witamina E (która jest naturalnym konserwantem) i na samym końcu perfum. Rewelacja, co?! Bomba nawilżająca dla naszego ciała! A do tego przepiękny zapach gofrów. Czy można chcieć czegoś więcej?

Relaksująca kąpiel
Kolejną świetną rzeczą z nowości Nacomi, to pudry do kąpieli, które występują w 4 zapachach. Rozpuszczają się w wodzie, tworząc lekką piankę. Ale to, co w nich jest najlepsze (oprócz kuszącego zapachu) to efekt nawilżenia! Dzięki zawartości masła shea oraz olejkowi ze słodkich migdałów, nasze ciało jest doskonale otulone nawilżającą mgiełką. Koniecznie wypróbujcie ich cudowności!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *