Jak stosować krem z filtrem Holika Holika SPF 50?

holika holika spf 50

Piękna i promienna cera bez zaczerwień i niedoskonałości jest marzeniem każdej kobiety. Natomiast, aby uzyskać taki efekt trzeba w sposób odpowiedni dbać o skórę twarzy. Szkodliwe drobnoustroje oraz filtry UV mogą prowadzić do licznych uszkodzeń naskórka oraz do przebarwień. Szkodliwe promienie UV, które występują przez cały rok mają negatywny wpływ na kondycję skóry, dlatego krem z filtrem powinien być nakładany przez cały rok. Krem SPF 50 Holika Holika chroni wrażliwą skórę twarzy przed niekorzystnym promieniowaniem, a dodatkowo nawilża ją oraz oczyszcza.

Jak nakładać krem Holika Holika SPF 50?

Krem z filtrem 50 powinien stać się codziennym elementem pielęgnacji twarzy. Jest to ostatni etap, który powinien pojawić się tuż za odpowiednią pielęgnacją złożoną z kilku kroków. Dzięki temu, że Holika Holika krem z filtrem SPF 50 w swoim składzie ma liczne składniki nawilżające, nie ma konieczności wcześniejszego nakładania kremu nawilżającego. Należy jednak pamiętać, że krem z filtrem pomimo tego, że jest wodoodporny nie wytrzyma całego dnia, dlatego też jego aplikacja powinna powtarzać się co około 3 godziny.

Krem SPF 50 Holika Holika jest również świetnym rozwiązaniem jako baza pod makijaż, ze względu na to że w swoim składzie ma liczne składniki nawilżające, które będą pielęgnować skórę. Jeżeli chodzi o ponowne aplikacje kremu z filtrem po nałożeniu makijażu może być to problematyczne, dlatego zalecane jest również stosowanie podkładów lub kremów BB z filtrem oraz mgiełek, które również mają ochronę przeciwsłoneczną.

holika holika spf 50 aloesowy

Holika Holika SPF 50 – krem który chroni i nawilża.

Dzięki temu, że w składzie kremu Holika Holika znajduje się ekstrakt z aloesu skóra jest odpowiednio nawilżona, ale i również oczyszczona. Stosowanie kremu zalecane jest również dla osób, które mają skórę problematyczną oraz skłonną do trądziku, ponieważ ekstrakt z aloesu łagodzi oraz goi rany.

Liczne witaminy oraz minerały, które znajdują się w składzie kremu zapewniają wieloetapową ochronę skóry. Krem może być stosowany zarówno do twarzy, jak i do całego ciała.