Krem CC marki Hean – kosmetyk idealny?

Hean CC cream

Na rynku kosmetyków mamy do wyboru mnóstwo kremów CC. Bardzo trudno jest wybrać ten idealny dla nas.

Ciekawą propozycją jest ten wyprodukowany przez naszą polską firmę Hean, wiodącego od lat producenta kosmetyków.

Zadaniem kremów CC jest wyrównanie kolorytu skóry, ukrycie przebarwień czy pajączków a dodatkowo pielęgnacją skóry. Produkt ten powinien więc łączyć w sobie właściwości kremu pielęgnacyjnego z lekkim podkładem i dawać bardzo naturalny efekt.

Czy krem CC marki Hean spełnia te wymagania?

Po pierwsze skład:

W Hean CC cream znajdziemy w składzie kwas hialuronowy – jeden ze składników naturalnie występujący w naszym ciele, ale jego ilość maleje z wiekiem oraz wraz z nieodpowiednim nawodnieniem. To on odpowiada za młody wygląd naszej skóry, za jej sprężystość i jędrność. Przy użyciu kwasu dokonuje się nawet takich zabiegów jak powiększanie ust czy wypełnianie zmarszczek.

Hean CC cream

Kolejny ważny składnik to wyciąg ze śluzu ślimaka. Ma on właściwości regenerujące nawet w przypadku oparzeń, blizn oraz nawadniające i wygładzające.

Krem zawiera również kolagen, który podobnie jak kwas hialuronowy odpowiada za to, iż nasza skóra wygląda młodo i jest gładka.

Bogactwo olejków to również jego zaleta. Znajdziemy tu olej babassu, marula i makadamia. Ten pierwszy nawilża i ujędrnia skórę.Olej marula ma działanie przeciwzapalne i antybakteryjne, jest pomocny nawet dla osób ze skórą atopową czy z łuszczycą i egzemą. Olej makadamia zaś regeneruje i wygładza, więc jest świetny dla skóry dojrzałej.

Dodatkowo krem zawiera zbawiennie działającą na skórę witaminę E, sole mineralne, mikrobiom i filtr SPF 40.

Działanie Hean CC cream:

Dzięki składowi przedstawionemu powyżej możemy być pewni co do świetnego efektu pielęgnacyjnego i odmładzającego.

Ponadto na skórze wygląda bardzo naturalnie, jest lekki, ale równocześnie kryje niedoskonałości.

Podsumowując, jest to bardzo dobry krem CC. Na dodatek w bardzo korzystnej cenie.