>Podkład do zadań specjalnych

always fabulous

Marka Bourjois słynie z naprawdę dobrych jakościowo, kryjących podkładów, po której sięgają nie tylko klientki indywidualne, ale również panie, które na co dzień w swojej pracy zajmują się tworzeniem profesjonalnego makijażu. Oznacza to tylko jedno, podkłady tej firmy są niezawodne, trwałe i łatwo dostępne. Ogromnym plusem jest także ich niska cena. Dzięki promocjom, które można znaleźć na wielu stronach internetowych, podkład Bourjois można kupić już za mniej niż 50 zł.

Bourjois Healthy Mix

Tego podkładu z pewnością nie trzeba przedstawiać fankom pięknych makijaży. Polecany przez blogerki, używany przez kosmetyczki Bourjois Healthy Mix określany jest podkładem bez efektu maski. Lekka konsystencja, przyjemny zapach, wydajne opakowanie i niezwykle przystępna cena (około 30 zł) – to wszystko sprawia, że wiele kobiet jest jego fankami od wielu lat. Dzięki temu, że jest tak wiele odcieni, zarówno panie o jasnej, jak i ciemnej karnacji bez problemu dostosują do siebie właściwy kolor. Najpopularniejszy odcień to Light Ivory numer 120. Delikatny, subtelny, kryjący podkład może być stosowany nie tylko na specjalne okazje, ale również na co dzień.

Always Fabulous

Puder w kostce? Czemu nie! Marka Bourjois znowu pozytywnie zaskakuje swoje klientki. Odkąd pojawił się w sprzedaży podkład Always Fabulous jest bezkonkurencyjny (do kupienia na https://www.cocolita.pl/bourjois-always-fabulous). Piękne kolory, eleganckie opakowanie, pełne krycie. Czego można chcieć więcej? Nie bez powodu ten kosmetyk towarzyszy paniom wszędzie. Idealnie sprawdzi się podczas szalonej imprezy w plenerze, jak i w ciągu intensywnego dnia pracy. Jest niezastąpiony przy wieczorowych makijażach, które powinny być doprecyzowane do perfekcji. Wiele panien młodych decyduje się właśnie na niego przy wykonywaniu makijażu ślubnego.

Co myślą o nich klientki?

Nie od dziś wiadomo, że panie są coraz bardziej wymagające jeżeli chodzi o ich codzienny makijaż. Większość z nich woli wydać więcej na sprawdzony kosmetyk, niż kupić kiepskich jakości produkt. Podkłady Bourjois zachwycają od pierwszego użycia, a wiele pań przez lata używa tylko tej marki.