Twist up the Volume od Bourjois, czyli bardzo fajna mascara

tusz Bourjois

Często pytacie się mnie jaki tusz do rzęs polecam, który podkręci, doda objętości i wydłuży naturalne rzęsy. Niestety sama mam z tym problem, ponieważ moje rzęsy z natury są bardzo krótkie, proste i niepodatne na podkręcanie. Ciężko było mi więc znaleźć tusz, który pozwoli mi na uzyskanie jakiejkolwiek objętości czy długości. Ostatnio w moje ręce trafił jednak tusz, który na prawdę całkiem nieźle poradził sobie z moimi trudnymi rzęsami.

Skrętna szczoteczka

Mowa o tuszu Bourjois Twist Up The Volume, który posiada skrętną szczoteczkę. Pozycja numer jeden, czyli całkowicie prosta szczoteczka z silikonowymi wypustkami ma za zadanie maksymalne wydłużenie rzęs. Natomiast pozycja numer dwa- ma sprawić, że nasze rzęsy zyskują niesamowitą objętość. Tak twierdzi producent. A co myślę o tym “sprzęcie” ja?

Recenzja

Przede wszystkim mascara świetnie rozdziela naturalne rzęsy. Rzeczywiście Moje rzęsy były znacznie dłuższe. Szczoteczka jest fajnie skonstruowana i rozdziela rzęsy już od nasady. Pozycja numer dwa na szczoteczce jak dla mnie jest totalnie genialna! Takiej objętości dawno nie miałam! Dodatkowo rzęsy są niesamowicie podkręcone i wyglądają niezwykle zalotnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *