Nudziakowa brzoskwinia

Gdyby ktoś spytał mnie jaki manicure najczęściej wykonuję w swojej pracy, odpowiedziałabym, że klasyczny, z malutką dozą szaleństwa. Tak, jestem stylistką paznokci i pracuję we własnym salonie. Lubię być sobie sama szefem. Ale wróćmy do klientek. Moje klientki, to najczęściej kobiety w okolicy 40 roku życia, które proszą o stonowany manicure do pracy. Zazwyczaj namawiam je do większego szaleństwa, bo ‘zwykły niewidoczny lakier’ mnie, jako stylistkę paznokci nie satysfakcjonuje. Tylko i wyłącznie, dzięki jednemu lakierowi, udaje mi się namówić swoje klientki na odrobinę luksusowego błysku.

Drobinki
Mowa tutaj o lakierze Semilac 054. Jest to lakier w kolorystyce nude, pastelowa brzoskwinia, która jest bardzo elegancka, klasyczna i kobieca jednocześnie. Jest tylko jeden mały szczegół, który wyróżnia ten lakier na tle innych nudziaków- drobinki! Mnóstwo małych, srebrnych, zatopionych w lakierze drobinek sprawia, że lakier nie wygląda już przeciętnie, a niezwykle ciekawie.

Stylizacja
Niektórym Paniom taka stylizacja wystarczy. Niektóre potrzebują jednak więcej błysku i decydują się na większe szaleństwo na paznokciach. Wtedy proponuję im jaskrawy manicure na serdecznym palcu + syrenka, która opalizuje na złoty kolor. Tworzy się wtedy taka piękna tafla, która wraz z brzoskwinią cudownie się komponuje.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *