Mój numer jeden wśród podkładów!

Podkład Astor Skin Match, który według producenta dostosowuje się do cery, daje piękny i naturalny efekt na twarzy, nawilża skórę i daje ochronę przed słońcem dzięki zawartości filtra SPF18. Czy produkt spełnił moje oczekiwania? Czy sprawdził się u mnie na co dzień? Już teraz mogę Wam powiedzieć, że TAK! Ten podkład to dla mnie czysta magia! Dlaczego? Dowiesz się, czytając następny akapit 🙂

Magiczne właściwości

Produkt po nałożeniu stapia się idealnie z moją cerą. Posiadam najjaśniejszy odcień. Staje się praktycznie niewidoczny. Nie tworzy maski, dość lekko kryje. Pragnę jednak uprzedzić, że nie mam większych problemów z moją skórą, więc jakieś drobne przebarwienia zakryje, ale na pewno nie poradzi sobie z trądzikiem. Astor Skin Match od Cocolita zapewnia satynowe wykończenie- skóra nie świeci się na kilometr, ale też nie jest do końca matowa. Uwielbiam efekt jaki pozostawia na mojej skórze. Podkład jest naprawdę trwały. Na mojej skórze wytrzymuje cały dzień.

Ulubieniec

Produkt jest zamknięty w ładnej, estetycznej, solidnie wykonanej szklanej buteleczce z pompką. Dzięki temu możemy dozować taką ilość produktu, jaką chcemy. Niestety minusem jest zdecydowanie tylko 5 odcieni. Ja mam najjaśniejszy odcień- 100 Ivory. Dopasowuje się idealnie do odcienia mojej skóry.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *