Mój pierwszy zestaw do manicure hybrydowego

Od dawna marzyłam o swoim własnym zestawie do wykonywania w zaciszu domowym manicuru hybrydowego. Długo zastanawiałam się w jaki mam zainwestować, jaką lampę wybrać. Zastanawiałam się w jakiego producenta mam celować. Wybór padł na Semilaca, ze względu na to, że ich lakiery bardzo dobrze się u mnie sprawdzały, więc najpewniej zestaw też będzie się dobrze sprawdzał. Wybrałam SEMILAC ZESTAW DO MANICURE HYBRYDOWEGO Z LAMPĄ UV 36 W.

Co zawiera zestaw?
Zestaw zawiera lampę o mocy 36W, która zawiera 4 żarówki. W komplecie dostajemy również bazę i top w jednym, aceton o pojemności 50ml i odtłuszczasz o takiej samej pojemności. Znajdziemy tam również 250szt. wacików bezpyłowych. 2 pilniki i blok polerski oraz semilac striper, który pomoże nam usunąć hybrydę. Co prawda w zestawie jest tylko jeden lakier hybrydowy, ale z czasem możemy kupować więcej odcieni i tworzyć różne stylizacje.

Czy warto zainwestować?
W moim odczuciu – warto. Dzięki zestawowi Semilac mogę wykonywać swój manicure w zaciszu domowym. Wszystkie produkty są naprawdę dobrej jakości. Zestaw zawiera niezbędne rzeczy do wykonania hybryd. Minusem może być to, że nie ma różnorodności wśród lakierów do paznokci, jednak myślę, że jest też i plus, bo każdy może samodzielnie wybrać swoje ulubione odcienie w odrębnym zakupie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *