Jakie działanie ma krem ze śluzu ślimaka?

krem pod oczy ze śluzem ślimaka

Krem ze śluzu ślimaka – https://www.cocolita.pl/kremy-ze-sluzem-slimaka – to jedna z ostatnich rewelacji rynku kosmetycznego. Skąd tak duża jego popularność oraz co najważniejsze, jakie taki krem ma właściwości?

Jak powstają kremy ze śluzem ślimaka?

Ludzie od wielu wieków z podziwem spoglądali na umiejętności regeneracyjne ślimaków. Są one w stanie przy pomocy swojego śluzu nie tylko regenerować własne ciała, lecz również posiadaną skorupę. Nic więc dziwnego, że ludzie z zazdrością patrząc na śluz ślimaka, starali się użyć go także na sobie.

Od jakiegoś czasu jest już to możliwe, ponieważ pobierany nieinwazyjne śluz stanowi główny składnik kremu, który jest w powszechnej sprzedaży właściwie na całym świecie. Jakie konkretnie taki krem ma właściwości?

Jakie działanie ma krem ze śluzu ślimaka?

Najważniejszą zaletą stosowania kremu ze śluzu ślimaka, jest oczywiście bardzo wyraźne, a także bardzo szybkie regenerowanie przez niego skóry. Krem ten wpływa nie tylko na zatrzymywanie procesów starzenia się, lecz również na efektywne niwelowanie już obecnych na skórze zmarszczek. To jednak nie wszystko, ponieważ taki krem to także doskonałe odżywienie skóry, zwiększenie jej jędrności, a także zabezpieczenie jej przed negatywnym wpływem np. silnych promieni słońca.

Co jednak bardzo ciekawe, krem ze ślimaka nie jest stosowany jedynie w zakresie kosmetyki, lecz również medycyny. Jak się bowiem okazuje, krem ten w rewelacyjny sposób pozytywnie wpływa na różnego rodzaju stany zapalne i podrażnienia. Nie tylko łagodzi ból, lecz również wpływa na szybsze zregenerowanie się skóry i jej wyleczenie.