Krem La Roche Effeclar Duo – dla kogo i do jakiej cery?

używanie kremu Effeclar Duo przynosi widoczne korzyści

Krem La Roche Effaclar Duo jest idealny dla osób, które borykają się z problemem przebarwień potrądzikowych. Takie niedoskonałości są ciężkie do usunięcia i niestety lubią nawracać. Preparat doskonale nawilża skórę oraz pozostawia skórę matową.

Efekty stosowania kremu Effeclar

Wystarczy 12 godzin, żeby zaczerwienienia się zmniejszyły, a skóra była wygładzona. Znaczne efekty możemy obserwować już po 8 dniach, ponieważ po tym czasie przebarwienia na skórze powinny już zniknąć. Krem Effaclar nie tylko doskonale radzi sobie z trądzikiem, ale również nie zatyka porów. Dzięki temu skóra cały czas wygląda na jędrną oraz nawilżoną. La Roche Posay Effaclar Duo potrafi zapobiec nawrotom dzięki mannozie, która jest zawarta w składzie produktu. Mannoza odpowiada również za regenerację skóry po problemach trądzikowych. Preparat jest doskonały zarówno dla cery tłustej, jak i cery suchej.

Składniki kremu La Roche

W składzie jest również zawarty niacynamid, który doskonale łagodzi skórę. Dzięki temu radzi sobie z podrażnieniami oraz zaczerwienioną skórą. Krem ma również właściwości antybakteryjne oraz zawiera lipohydroksykwas, który pozwala usunąć martwy naskórek. Stosując krem regularnie możemy także odblokować pory. Preparat powinny docenić zwłaszcza osoby ze skórą wrażliwą oraz alergicy. Po nałożeniu nie pozostawia on po sobie żadnych śladów, dlatego może być z powodzeniem stosowany w ciągu dnia. Kobiety mogą go stosować jako bazę pod makijaż.